Juniorky aj ženy opäť víťazne

JUNIORKY  MVK CG STROPKOV - ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK 3:0, 3:0

ŽENY  MVK CG STROPKOV - MŠK ŽIAR NAD HRONOM 3:1, 3:1

Tento víkend bol úspešný pre juniorky aj ženy nášho klubu MVK Cele Group Stropkov.

V sobotu privítali juniorky na domácej pôde súperky z Liptovského Hrádku. Oba zápasy mali veľmi podobný priebeh. Naše volejbalistky si od začiatku udržiavali postavenie favorita a protihráčkam nedali príležitosť na pokus o zvrat. Dominancia na sieti, zodpovednosť v poli a dobré podanie im bez väčších ťažkostí priniesli výhru 3:0 v oboch dueloch a cenných šesť bodov do vrecka. Ako jediné v súťaži tak ostávajú bez prehry a naďalej sú líderkami tabuľky.

Nedeľa bola taktiež priaznivá pre stropkovské volejbalistky. Ženy sa stretli s hráčkami Žiaru Nad Hronom pred domácim publikom, ktoré si mohlo vychutnať dva zápasy v réžii nášho družstva. Prvý zápas zo začiatku neprebiehal tak jednoznačne ako v sobotňajších stretnutiach junioriek, avšak Stropkovčanky zvládli koncovky prvých dvoch setov na jednotku, no v treťom sa karta obrátila a v dramatickom závere si set na svoju stranu pripísali hosťujúce volejbalistky. Štvrtý set si však už naše nenechali ukradnúť a za ich obetavú hru si zaslúžili víťazstvo v pomere 3:1. Druhé stretnutie naopak začalo lepšie pre hráčky Žiaru, ktoré opäť tesne dokázali vyhrať prvý set. Náš tím sa ale nenechal rozhodiť a ďalšie tri sety si už s istotou dokázal udržať vďaka kvalitnému prevedeniu všetkých herných činností. Ženy si teda pripisujú rovnako šesť bodov za výhry 3:1, 3:1.

Zostava junioriek: I. Keselicová, M. Keselicová, T. Rusnáková, S. Sedlářová, N. Slivová, N. Sovičová, I. Široká, S. Tabišová, S. Tomková, Š. Tomková, A. Vrábľová,tréner M. Šturák

Zostava žien: K.Bodnárová, V.Hnátová, I. Keselicová, M. Keselicová, S. Pariláková, A. Petrová, T. Rusnáková, S. Sedlářová, I. Široká, S. Tabišová, S.Tomková, Š.Tomková, tréner M. Šturák