Juniorské družstvo túto sobotu vycestovalo do Košíc, ženy hostili Krupinu.

Juniorky začali v Košiciach jednoznačne. Do ich kvalitného výkonu nezasahovali väčšie chyby a ich dominancia na sieti viedla k hladkému víťazstva 3:0. Druhé stretnutie ale nebolo odrazom prvého. Košičanky ukázali prečo sa v minuloročnej sezóne umiestnili na druhej priečke a v prvých dvoch setoch boli v koncovkách úspešnejšie. Nepriaznivo rozohraný zápas ale opäť preveril odolnosť bojovných Stropkovčaniek, ktoré si tretí set nenechali ukradnúť. V ďalšom išli za tajbrejkom ešte jednoznačnejšie a dokázali vyrovnať stav zápasu na 2:2. Po tomto skvelom otočení hry už mali naše dievčatá skrátený set  vo svojich rukách a domácim volejbalistkám dovolili uhrať len tri body. Po dráme v druhom zápase si teda pripisujú na konto ďalšie dve výhry a tak si v polovici sezóny udržujú svoju nezdolateľnosť.

Ženy si v nedeľu zahrali na domácej palubovke, kde privítali družstvo z Krupiny. Diváci si mohli vychutnať pohodové zápasy režírované hráčkami MVK Cele Group bez dramatických momentov. Stropkovčanky predčili súperky vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene ukončili oba dueli pomerom 3:0 na sety.

Ďakujeme pánovi Kobákovi za pomoc pri zabezpečení dopravy.

Zostava/juniorky:  I.Keselicová, M.Keselicová, I.Široká, T. Rusnáková, S. Tabišová, V.Ternová, A.Vrabľová, N. Slivová, N. Špaková, S. Sedlářová

Zostava/ženy: D.Gondeková, I.Keselicová, I.Široká, M.Šmajdová, S.Tabišová, V.Ternová, K. Luberdová, N. Slivová, N. Špaková, S. Sedlářová

tréner: Maroš Šturák