Úspešný volejbalový víkend Stropkova

MVK Cele Group Stropkov juniorky - 1.VK Púchov 3:0, 3:0

MVK Cele Group Stropkov ženy - VK Iskra Hnúšťa 3:0, 3:1

Sobotňajší duel junioriek nepriniesol žiadne prekvapenie. Stropkovčanky privítali družstvo Púchova zo šiestej priečky a teda prognózy boli jednoznačné. Naše hráčky od prvého setu držali zápas vo svojich rukách. V druhom síce na chvíľu zaváhali, keď v koncovke museli otáčať nepriaznivý stav, no aj to sa im podarilo a zvládnutie tretieho setu už nebolo problémom. Druhý zápas sa úvodnému veľmi podobal kvalitným podaním a útočnou hrou našich na sieti. Žiadna dráma sa teda nekonala a po výhrach 3:0, 3:0 si domáce volejbalistky upevnili prvú pozíciu v aktuálnej tabuľke a potvrdili doterajšiu neporaziteľnosť už v osemnástom zápase súťaže.

Nedeľa priniesla do Stropkova opäť dva volejbalové zápasy, tentokrát ženské. Aj keď družstvo Hnúšte predvádzalo bojovný volejbal, naše hráčky si v prvom zápase nedali vziať ani set a zodpovedným výkonom si ľahko pripísali 3 body. Nasledujúci duel síce začal rovnako, avšak druhý set zdramatizoval stretnutie. Diváci si vychutnali napínavú koncovku, ktorú sa ale našim nepodarilo úspešne zvládnuť a museli zabojovať v ďalších dvoch setoch. Tie už zvládli na jednotku a pokračovali vo svojej kvalitnej hre z úvodného setu. Po výhrach 3:0, 3:1 si teda upevnili pozíciu na druhej priečke tabuľky.

Zostava junioriek: I.Keselicová, A.Petrová, T.Rusnáková, S.Sedlářová, N.Slivová, N.Sovičová, I.Široká, S.Tomková, Š.Tomková, A.Vrábľová,

Zostava žien: D.Gondeková, I.Keselicová, A.Petrová, T.Rusnáková, S.Sedlářová, N.Slivová, N.Sovičová, I.Široká, M.Šmajdová, V.Ternová, S.Tomková, Š.Tomková,

Tréner: Maroš Šturák