Plné bodové zásahy MVK Stropkov

MVK Stropkov - VK Kúpele Brusno

3:0 (20,17,10)    3:1 (14,11,-24,24)

Vo štvrtok 16.11.2017 naše ženy predohrávali zápas  6. kola 1. ligy skupiny východ. Prvé stretnutie bolo od začiatku v réžii domácich, keď dominovali na podaní, príjme, v útočných i obranných herných činnostiach. Prejavilo sa to aj na skóre a súboj doviedli do víťazného konca.

Aj priebeh prvých dvoch setov druhého stretnutia, ktoré skončili na 14 a 11 naznačoval  ľahké víťazstvo MVK Stropkov.  Avšak v treťom sete sa hosťujúce hráčky  osmelili, začali menej chybovať. Priebeh celého setu bol vyrovnaný a jeho koncovku lepšie zvládli Brusnianky a upravili  tak stav na 2:1 na sety. Štvrtý set kopíroval ten predchádzajúci, len s tým rozdielom, že ho ukoristili Stropkovčanky a tým pádom aj víťazstvo. A tak MVK Stropkov naďalej tróni na čele celej súťaže.

MVK Stropkov: Andrejovská L., Červeňaková A., Fečková N., Hnátová N., Keselicová I., Široká I., Šmajdová M., Tabišová S.,  Tomková S.,Vrabľová A.,  libero  Volčková L.,  tréner: Šturák M., asistent trénera : Burcák J.

Ďakujeme dievčatám a realizačnému tímu za zodpovedný výkon.

MVK Poltár - MVK Stropkov

0:3 (-16,-16,-15)    0:3 (-14,-21,-19)

Juniorky cestovali v sobotu 18.11.2017 do Poltára. Nakoľko so súperom  nemali dosiaľ možnosť konfrontácie, boli  v napätí, čo stretnutie prinesie. Od prvej lopty sa však mohli ich obavy rozplynúť. V každom sete sa prejavila dominancia našich dievčat. Prejavilo sa to aj v skóre a Stropkovčanky s úsmevom na tvári poľahky vyhrali  obe stretnutia . V tabuľke 1. ligy sú stále bez prehry a vedú súťaž.

MVK Stropkov: Andrejovská L., Keselicová I., Široká I.,  Tomková S., Dzurjová B., Ternová V., Rusnáková P.,Sovičová N., Slivová N.,  libero  Volčková L.,  tréner: Šturák M., asistent trénera: Burcák J.

Dievčatám ďakujeme za predvedený výkon a prajeme do ďalšej tréningovej práce veľa síl a energie.

Najbližší program:

Ženy MVK Stropkov  sa predstavia 25. 11. 2017 v boji o prvé miesto v Rimavskej Sobote s miestnym VK Slovan Rimavská Sobota.

Juniorky MVK SP odohrajú najbližšie stretnutie doma, v piatok 1. 12. 2017 s tímom VK Spišská Nová Ves. Prvé stretnutie začína o15:00 hod.v mestskej športovej hale.

Príďte podporiť naše dievčatá, všetci ste srdečne vítaní.