Víkendové stretnutia MVK Stropkov bez straty setu

Juniorky:     MVK Stropkov - VK Spišská Nová Ves

3:0    (17,12,19)    3:0    (14,13,19)

V piatok 1.12.2018 predohrali juniorky zápas 8.kola, v ktorom privítali tím zo Spišskej Novej Vsi. V súperovej zostave sme mali možnosť vidieť tri hráčky, ktoré získavajú svoje herné skúsenosti aj v  ženskej extralige Slovenska. Prvý set bol vyrovnaný len do stavu 14:14, následne šnúrou šiestich bodov domáce hráčky  odskočili a set doviedli do úspešného konca. Dobrou hrou pokračovali aj v ďalších dvoch setoch a zápas zvládli s prehľadom. Aj v druhom zápase Stropkovčanky dominovali vo všetkých herných činnostiach a doviedli ho do víťazného konca s rovnakým výsledkom 3:0. Stropkovské juniorky sú tak naďalej bez prehry a zaslúžene trónia na čele tabuľky.

Ďakujeme početnej diváckej kulise, ktorá prišla podporiť bojovné a vždy veselé zverenkyne Maroša Šturáka.

MVK SP: Andrejovská L., Slivová N., Sovičová N., Ternová V.,Hnátová N., Keselicová I., Široká I., Šmajdová M., Tabišová S.,  Tomková S., Nemcová K., libero Sedlářová S. a Volčková L.,  tréner: Šturák M., asistent trénera: Burcák J.

Ženy:     ŠK ELBA Prešov - MVK Stropkov

0:3    (-24,-14,-20)    0:3    (-23,-20,-23)

V sobotu si naše družstvo žien zmeralo sily s neďalekým súperom z Prešova. Nakoľko je Elba Prešov na konci tabuľky a bez výhry,  Stropkovčanky boli favoritkami stretnutia. Avšak v oboch zápasoch Prešovčanky predviedli peknú hru. Gratulujeme celému tímu MVK Stropkov k víťazstvám v tomto kole a k udržaniu sa v boji o prvé miesto v  1.lige žien Východ.

MVK SP: Andrejovská L., Šmajdová M., Tabišová S.,  Tomková S., Dzurjová B., Nemcová K., Rusnáková P.,Hnátová N., Slivová N., Červeňáková A., libero  Volčková L.,  tréner: Šturák M., asistent trénera : Burcák J.

Najbližší program:

Ženy sa 9.12.2017 predstavia v Púchove. Juniorky odohrajú najbližšie stretnutie  taktiež 9.12.2017, ale  vo Zvolene.

Výsledky a aktuality môžete sledovať aj na www.volleynet.sk  a na facebookovej stránke MVK Stropkov.