Víťazné ťaženie MVK Stropkov

MVK Stropkov - ŠK Gymnázium Humenné

3:0 (11,17,17)           3:0 (21,23,20)

V  piatok  10.11.2017 predohrávali naše juniorky zápas s dievčatami z Humenného. Hneď od začiatku vstúpili do zápasu koncentrovane a prvý set poľahky vyhrali. Priebeh ďalších dvoch bol o niečo viac vyrovnanejší, ale dobrým servisom a hrou v poli doviedli prvý zápas do víťazného konca v pomere 3:0.

Aj druhý zápas bol v réžii domácich, hoci Humenčanky hlavne dobrým servisom vedeli narobiť nemalé starosti Stropkovčankám. Napokon kvalita na domácej strane sa prejavila a hráčky MVK aj tento zápas zvládli. Naďalej si držia neporaziteľnosť a sú jednoznačným lídrom súťaže.

TJ Sokol Giraltovce - MVK Stropkov ŽENY

1:3 (15,-22,-19,-21)    0:3 (-26,-18,-16)

V sobotu sa v Giraltovciach  uskutočnil volejbalový sviatok, v ktorom sa predviedli obe družstvá v boji o lídra 1.ligy skupiny východ, kde víťaz tejto súťaže má možnosť hrať baráž o postup do Extraligy žien. Mali sme možnosť vidieť súboj obojstranne vysokej kvality, kde domáce hráčky sebavedomo vstúpili do stretnutia a prvý set sa niesol v ich réžii, nakoľko hráčky MVK chybovali hlavne na podaní a mali problém na príjme. Od druhého setu sa karta obrátila a navrch začali mať hosťky, ktoré výrazne zlepšili všetky hráčske činnosti od podania, v ktorom začali byť dominantné , cez príjem až po dohrávanie útočných akcií. Do konca oboch stretnutí už nestratili ani set a tak si odvážajú domov plný počet bodov a líderstvo aj v tejto súťaži. Poďakovanie patrí hlavne hráčkam, ktorých každodenná tvrdá práca sa odzrkadľuje nielen na výsledkoch, ale hlavne na stúpajúcej výkonnosti. Ďalej trénerom, ktorí vedia čo je práca s dievčenským kolektívom a fanklubu za povzbudzovanie a vytvorenie atmosféry.

Najbližší program:16.11.2017  v MŠH predohrávka ženy MVK Stropkov -VK Kúpele Brusno zo začiatkom o 15:00.Všetci ste srdečné vítaní.

Juniorky sa v sobotu 18.11.2017 predstavia v Poltári. Obom družstvám držíme palce, aby aj ďalší víkend bol pre nich úspešný.

Výsledky a aktuality môžete sledovať na stránkach volleynet.sk, vkcelegroup.webnode.sk a na facebookovej stránke MVK Stropkov.