VK SLOVAN RIMAVSKÁ SOBOTA - MVK STROPKOV (ženy)

3:1 /20, -16, 15, 23/

3:1 /23, 22, -15, 24/

Ženy vycestovali v sobotu do Rimavskej Soboty. V prvom stretnutí nezačali najlepšie, no náskok domácich postupne vymazali, avšak tesnú koncovku nedokázali dotiahnuť do víťazného konca. V nasledujúcom sete sa ale karta obrátila a Stropkovčanky najmä zlepšeným útokom vyrovnali na 1:1. Tretí set bol bohužiaľ presným opakom druhého. Našim nevyšlo zopár lôpt, na ktorých sa chytili hráčky Rimavskej Soboty a tie si udržali dominanciu až do dvadsiateho piateho bodu. Vo štvrtom sete, ktorý bol najvyrovnanejší sa do hry občas zapojil aj siedmy hráč domácich - rozhodca a Stropkovčanky podľahli Rimavskosobotčankám rozdielom dvoch bodov.

Zvláštne verdikty rozhodcu pokračovali aj v napínavých koncovkách ďalších dvoch setov druhého zápasu, čo naše volejbalistky dokázalo rozhodiť a ovplyvniť ich výkon. Tretí set ale opäť patril družstvu Stropkova, keď presnou rozohrávkou a razanciou na sieti pre seba ukoristili jednoznačný set. Smola sa im ale ani v tomto momente z piet neodlepila a dramatický štvrtý set prehrali v pomere bodov 26:24.

Zostava: A.Červeňáková, N.Fečková, I.Keselicová, N.Slivová, N.Sovičová, I.Široká, M.Šmajdová, S.Tabišová, V.Ternová, S.Tomková, Š.Tomková, L.Volčková, tréner Maroš Šturák, asistent trénera Jaroslav Burcák

Najbližšie zápasy:

Juniorky:  1.12.2017 / piatok     MVK Stropkov - VK Spišská Nová Ves, Mestská športová hala SP, 15:00

Ženy: 2.12.2017/ sobota    ŠK ELBA Prešov - MVK Stropkov