Ženy MVK Cele Group začali sezónu úspešne

MVK Cele Group Stropkov - TJ Sokol Giraltovce

3:0 (15, 11, 13)    3:0 (14, 8, 15)

Hráčky MVK Cele Group Stropkov vo svojom prvom dvojzápase v ženskej sezóne nesklamali. Túto nedeľu sa pred domácim publikom predstavili v dueli proti tímu TJ Sokol Giraltovce.

Od začiatku prvého setu sa našim volejbalistkám darilo ťahať za dlhší koniec. Bodovali podaním, nechybovali na príjme a v útoku dokázali bez väčších ťažkostí položiť loptu do poľa súperiek. To zapríčinilo, že úvodný set sezóny im jednoznačne patril, čo sa nezmenilo ani  v nasledujúcich dvoch. V druhom stretnutí si diváci pozreli veľmi podobný priebeh troch setov, a tak ako v prvom, si kvalitnejšie herné akcie vychutnali poväčšine zo strany Stropkovčaniek.

Volejbalistky Giraltoviec podali síce bojovný výkon, avšak kvalitou nestačil na družstvo MVK Cele Group. Celému tímu gratulujeme k úspešnému zahájeniu sezóny a Vás, milí športoví priaznivci, pozývame na nasledujúce kolo junioriek, netradične v piatok 14.10.2016, so začiatkom o 15:00 v Mestskej športovej hale  proti hráčkam zo Spišskej Novej Vsi. Ženy v sobotu vycestujú za súperka mi do Prešova.

Zostava: K.Bodnárová, D.Gondeková, I.Keselicová, T.Rusnáková, S.Sedlářová, N.Slivová, N.Sovičová, I.Široká, M.Šmajdová, N.Špaková, S.Tabišová, S.Tomková, Š.Tomková, A.Vrábľová, p. tréner Maroš Šturák